Beta version 0.1

Документ без назви. Копія інструкції ОУН, захопленої партизанським загоном у 1944 р. на території Кам'янець-Подільської області

Зміст документа: 
Документ без назви. Копія інструкції ОУН, захопленої партизанським загоном на території Кам'янець-Подільської області. Комісар партизанського загону Кузовков передав через свою радіостанцію в український штаб партизанського руху текст захопленої інструкції ОУН. В інструкції даються вказівки щодо організації самооборони населення, зберігання зброї, обмундирування та харчування, про відношення до Червоної Армії, про посилення політичної та пропагандивної роботи, про завдання щодо збереження організації УПА. 
Автори:
 Кузовков  
Організація-видавник:
НКВД УССР 
Дата створення:
1944  
Місце створення:
 Кам'янець-Подільщина  
Ключові слова:
 інструкція ОУН, Кам'янець-Подільський район, Кузовков, політична робота, пропагандивна робота, самооборона населення, УПА 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1944 — 1944 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11991/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 13.
Розділи:
 4.2.4. Вишкільні матеріали ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар