Beta version 0.1

Копія протоколу Збору Центрального Проводу ОУН, знайденого Станіславським УНКГБ в будинку Мізерного Івана, мешканця села Добринів Рогатинського району.

Зміст документа: 
В протоколі інформація про хід дискусії стосовно міжнародного положення, положення на внутрішньому українському відтинкові, кадрові питання організації, постанови та резолюції з'їзду НВРО, діяльність УГВР, робота на сході та північно-західних землях України. 
Автори:
 Бутенко  
Організація-видавник:
Управління НКГБ УССР 
Дата створення:
06.03.1945  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Бандера, "Галина", Добринів, збір, "Зруб", "Ле", "Леміш", Мізерний Іван, ОУН, "Охрім", "Перебийніс", постанови з'їзду НВРО, протокол, Рогатинський район, Станіславівська область, "Тур", УГВР, УПА, Центральний Провід ОУН-УПА 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1945 — 1945 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11990/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 13.
Розділи:
 4.2.1. Провід ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар