Beta version 0.1

Протокол допроса обвиняемого Галаса Василия Михайловича об организации связи между членами ОУН от 17 ноября 1953 года

Зміст документа: 
Протокол допиту звинувачуваного Галаса Василя Михайловича про організацію пунктів зв'язку між членами ОУН від 17 листопада 1953 року. Птичкин. У документі йдеться про організацію пунктів зв'язку та зустрічей між Галасою Василем "Ярим" та "Ульяном" із 1951-1954, а також про зустріч із Савчин Марією у Бережанах. 
Автори:
 Птичкин  
Організація-видавник:
МВД УССР 
Дата створення:
17.11.1953  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Галаса Василь Михайлович, допит, Київ, Ковель, МВД, МВД УССР, ОУН, ПЗУЗ, протокол, Птичкин, Рівне, Савчин Марія, "Ульян", УССР, "Ярий" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1952 — 1954 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11889/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 18.
Розділи:
 Документи про конспірацію та шифри ОУН в 40-50рр., Нарівні. Жінки, які творили визвольний рух, 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар