Beta version 0.1

Протокол допроса обвиняемого Галаса Василия Михайловича об установлении связи с "Лемишем" от 23 июля 1953 года

Зміст документа: 
Протокол допиту звинувачуваного Галаса Василя Михайловича про встановлення зв'язку із "Лемішем" від 23 липня 1953 року. Птичкин. Пивоварець. У документі йдеться про створення лінії зв'язку між Галасою Василем та "Лемішем" у 1948, про деталі поведінки зв'язкових під час зустрічей. 
Автори:
 Птичкин  
Організація-видавник:
МВД УССР 
Дата створення:
23.07.1953  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Волинь, Галаса Василь Михайлович, допит, зв'язок, Київ, "Леміш", Львівська область, МВД, МВД УССР, ОУН, Пивоварец, протокол, Птичкин, УССР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1948 — 1954 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11886/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 18.
Розділи:
 Документи про конспірацію та шифри ОУН в 40-50рр., 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар