Beta version 0.1

Письмо референта областного "провода" СБ "Черника" к "Потапу" об утрате печатальной техники от 09.10.1949 года (переклад)

Зміст документа: 
Лист референта обласного "проводу" СБ "Черника" до "Потапа" про втрату друкувальної техніки від 09.10.1949 року. Пронин. У листі наводяться кадрові втрати серед бойовиків "Черника" та втрату друкувальної техніки, відповідно поступає прохання про надання нової друкувальної машини. Крім цього подаються короткі відомості про бойовиків ОУН у команді "Черника" та про місце зимівлі на 1949-1950. 
Автори:
 нерозбірливо  
Організація-видавник:
УМГБ 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 Дрогобицька область  
Ключові слова:
 Дрогобицька область, лист, ОУН, "Потап", "провід", Пронин, референтура, СБ, УМГБ, "Черник" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  кореспонденція 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11852/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 18.
Розділи:
 Документи про конспірацію та шифри ОУН в 40-50рр., 4.2.7. Служба безпеки ОУН (б), 4.7. Особисті документи та кореспонденція учасників визвольного руху
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар