Beta version 0.1

Отчет к товарищу Мельникову об борьбе с ОУН органов совецкой власти от октября 1950 года

Зміст документа: 
Звіт до товариша Мельникова про боротьбу з ОУН органів радянської влади від жовтня 1950 року. Поперека. У документі йдеться про ліквідацію керівника Чортківського надрайонного "проводу" Качановського Миколу - "Скоба" 12 вересня 1950, про відняті у нього речі (автомат, гранати, організаційні документи) та про зміст віднятих документів та інструкцій ОУН. 
Автори:
 Поперека  
Організація-видавник:
МГБ УССР 
Дата створення:
жовтень 1950  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 звіт, Качановський Микола, Качановський Микола - "Скоб", Київ, МГБ, МГБ УССР, Мельников, ОУН, Поперека, "провід", "Скоб", Тернопільська область, УССР, Чортків 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
12.09.1950 — жовтень 1950 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11829/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 18.
Розділи:
 Документи про конспірацію та шифри ОУН в 40-50рр., 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар