Beta version 0.1

Видання осередку пропаганди і інформації при "проводі" ОУН до 20-ліття утворення ОУН від травня 1949 року.

Зміст документа: 
У документі йдеться про утворення ОУН від 28.01.-03.02.1929, про репресивну діяльність більшовиків щодол українців протягом 1920-х, революційну діяльність, кадри, світогляд, програму, ідеї та рекомендації щодо спільної діяльності із українським народом ОУН до травня 1949. Також, розглядаються історія революційної боротьби українського народу із ХІХ ст. до 1949. Також, у документі наводяться уривки із віршів Франка Івана, Шевченка Тараса та Українки Лесі. Також, в кінці документу міститься повідомлення про смерть Богдани Світлик 29.12.1948 із поданням її короткої біографії 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Осередок пропаганди і інформації про проводі ОУН - "ОУН" 
Дата створення:
травень 1949  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Бандера Степан, вилання, інформація, Косач-Квітка Лариса Петрівна - "Леся Українка", Москва, ОУН, "провід", пропаганда, РУП, Світлик Богдана, СВУ, СССР, Тарас, "тарасівці", УВО, УНП, УССД, УССР, Франко Іван, Шевченко 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
ХІХ ст. н.е. — травень 1949 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11826/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 18.
Розділи:
 Документи про конспірацію та шифри ОУН в 40-50рр., Нарівні. Жінки, які творили визвольний рух, 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б), 4.2.6. Головний осередок пропаганди ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар