Beta version 0.1

Выписка из спецсообщение управления погранвойск НКВД Закарпатского округа от 26 октября 1945 года " о явившихся с повинной бандитов".

Зміст документа: 
Виписка з спецповідомлення управління прикордонних військ НКВС Закарпатського округу від 26 жовтня 1945 року "про бандитів що вийшли з повинною". Музика. Справа про вихід з повинною повстанців. 
Автори:
 Музыка  
Організація-видавник:
УКДБ 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 "Ваня", виписка, "Ворон", Дутчак Онуфрій Іванович, Дутчак Онуфрій Іванович-"Шпак", "Курдуб", НКВД, ОУН, РО НКВД, СБ, УПА, "Шпак", "Ярема" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
01.07.1945 — 19.09.1945 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11807/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 19.
Розділи:
 Документи про конспірацію та шифри ОУН в 40-50рр., 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар