Beta version 0.1

Записка из тетради "Сталя" с дополнением инструкции за 1946 год (переклад)

Зміст документа: 
Записка із зошита "Сталя" із доповненням інструкції за 1946 рік. Пушкин. У документі даються рекомендації що до підготовки організації до війни, конспіративної діяльності, майбутньої діяльності ОУН під час війни із СССР. Крім цього розглядається майбутній устрій Української держави. Також, даються тактичні та організаційні рекомендації що до діяльності ОУН для підготування до майбутньої війни. 
Автори:
 Пушкин  
Організація-видавник:
МГБ УССР 
Дата створення:
жовтень 1950  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 "Борис", ВУЗ, "Дажбог", записка, ЗУЗ, інструкція, Керенськи, Корея, МГБ, МГБ УССР, Пушкин, СССР, "Сталь", Станіславська область, УПА, УССР, ЧА 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1941 — жовтень 1950 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11765/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 17.
Розділи:
 Документи про конспірацію та шифри ОУН в 40-50рр., 4.2.5. Документи територіальних структур ОУН (б), 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар