Beta version 0.1

Инструкция ОУН по организационной работе на 1950 год (переклад)

Зміст документа: 
Інструкція про організаційну роботу на 1950 рік. Воронянский. Лунячек. У документі даються вказівки що до організаційної роботи (рекомендації що до розмов оунівців між собою та місцевим населенням, рекомендації що до написання листів, записок, організації архівів, організацію бункерів). Також, йде мова про політичні, організаційні та політико пропагандистські завдання та рекомендації оунівцям (робота із місцевим населення, вербування нових кадрів та їх вишкіл тощо). Також, даються рекомендації що до ведення фінансів та звітності на 1950. 
Автори:
 Воронянский  
Організація-видавник:
УМГБ 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Волинська область, Воронянский, інструкція, Лунячек, "Москва", ОУН, "провід", СБ, УССД 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
24.08.1950 — 1950 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11763/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 17.
Розділи:
 Документи про конспірацію та шифри ОУН в 40-50рр., 4.2.4. Вишкільні матеріали ОУН (б), 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар