Beta version 0.1

Издание ОУН об повышении революционной бдительности от 30 апреля 1947 года (переклад)

Зміст документа: 
Видання ОУН про підвищення революційної спостережливості від 30 квітня 1947 року. Мирошниченко. У документі йдеться про втрати ОУН після другої радянської окупації України, методи діяльності НКГБ, агентуру та вербування НКГБ, про діяльність агентів НКГБ у підпіллі ОУН. Також, даються рекомендації діяльності ОУН та Сб що до їх кращої роботи у боротьбі із ворогом станом на лютий 1946. 
Автори:
 Мирошниченко  
Організація-видавник:
МГБ УССР 
Дата створення:
30.04.1947  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 агентура, видання, Західна Україна, МГБ, МГБ УССР, Мирошниченко, НКВД, НКГБ, ОУН, СБ, СССР, УПА, УССР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
лютий 1946 — 30.04.1947 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11756/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 17.
Розділи:
 Документи про конспірацію та шифри ОУН в 40-50рр., 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б), 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар