Beta version 0.1

Организационные указания членам ОУН об организационной работе от 15 октября 1960 года (переклад)

Зміст документа: 
Організаційні вказівки членам ОУН про організаційну діяльність від 15 жовтня 1960 року. Махов. У документі даються рекомендації що до організаційної роботи членів ОУН, конспірації при розмовах, організації зустрічей, ідеологічних вишколів, організації звітів ланками ОУН, діяльності кущових організацій ОУН, боротьби із більшовицькими агентами, зумування в бункері тощо 
Автори:
 Махов  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
15.10.1960  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 бункер, конспірація, кущ, Махов, МГБ, ОУН, СБ, СССР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11753/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 17.
Розділи:
 Документи про конспірацію та шифри ОУН в 40-50рр., 4.2.4. Вишкільні матеріали ОУН (б), 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар