Beta version 0.1

Журнал "Літопис Червоної Калини" Ч. 11 від листопада 1932 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірш Н. М., спогади Сідельника Йосафата про листопад 1918 у Львові, стаття Доценка О. "Рейд отамана Сагайдачного. Холодний Яр - Херсон", стаття Терлецького Омеляна про полонених українців у Вецлярському таборі та їх реакцію на революцію 1917, спогади Курдидика Ярослава про діяльність в УГА, спогади Горліса-Горського Юрія "Рік в Холодному Яру", спогади Стефаніва Зенона про службу в УГА в 1918, стаття І. К. "Українське військо у княжі часи", стаття Карпинця Івана "Історія Восьмої Галицької бригади УГА". Також, у журналі подається реклама, копії фото, карт, малюнків, що супроводжують статті. 
Автори:
 Пасіка Петро  
Організація-видавник:
Видавництво "Червона Калина" 
Дата створення:
листопад 1932  
Місце створення:
 Жовква  
Ключові слова:
 більшовики, Бутович М., Вецлярський табір, військо, вірш, Галичина, Горліс-Горський Юрій, Доценко О., журнал, І. К., Карпинець Іван, Конашевич-Сагайдачний Петро, Курдидик Ярослав, Лепкий Лев, Літопис, "Літопис Червоної Калини", Львів, Н. М., Пасіка Петро, реклама, Сідельник Йосафат, Софронів-Левицький В., спогади, стаття, Стефанів Зенон, Терлецький Омелян, УГА, УСС, Херсон, Холодний Яр, Храпливий Е., 8 Галицька бригада УГА 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1024 — 1933 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11740/
Архіви та колекції:
 Збірка С. БілоконяЛЧК1932 рік
Розділи:
 3.6.1. Літопис Червоної Калини
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар