Beta version 0.1

Журнал "Літопис Червоної Калини" Ч. 10 від жовтня 1932 року

Зміст документа: 
У журналі подаються звернення редакції до читачів, спогади Заклинського Мирона про Турецьку Стрілецьку дивізію в 1916 на горі Лисоні, два вірші Курдидика Ярослава, спогади Горліса-Горського Юрія "Холодний Яр", спогади Стефаніва Зенона про службу в УГА в 1918, стаття Крука П. "Присяга", стаття І. К. "Українське військо у княжі часи", стаття Карпинця Івана "Історія Восьмої Галицької бригади УГА", стаття Андрусяка Миколи про українську історіографію, її напрями за 1921-1930. Також, у журналі подається реклама, копії фото, малюнків, що супроводжують статті. 
Автори:
 Пасіка Петро  
Організація-видавник:
Видавництво "Червона Калина" 
Дата створення:
жовтень 1932  
Місце створення:
 Жовква  
Ключові слова:
 Андрусяк Микола, Бутович М., військо, вірш, Галичина, Горліс-Горський Юрій, журнал, Заклинський Мирон, І. К., історіографія, Карпинець Іван, Крук П., Курдидик Ярослав, Лепкий Лев, Лисоня (гора), Літопис, "Літопис Червоної Калини", Львів, Пасіка Петро, реклама, Рудки, Софронів-Левицький В., спогади, стаття, Стефанів Зенон, Туреччина, УГА, УНР, УСС, Холодний Яр 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
959 — 1933 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11739/
Архіви та колекції:
 Збірка С. БілоконяЛЧК1932 рік
Розділи:
 3.6.1. Літопис Червоної Калини
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар