Beta version 0.1

Журнал "Літопис Червоної Калини" Ч. 7-8 від липня-серпня 1932 року

Зміст документа: 
У журналі подаються спогади про події на Закарпатті в 1919, стаття Голубця Миколи "Іконографія Мазепи", стаття Терлецького Омеляна про життя полонених українців у Німеччині в 1916, стаття І. К. про запорозький військовий шпиталь Трахтемирові, стаття Карпинця Івана "Історія Восьмої Галицької бригади УГА", вірш Невестюка Ф. "За Збруч", спогади Стечишина Степана із 1915-1918, стаття Михайлика Михайла "Український національний рух в Криму в 1917", стаття Коструби Теофіла "Петро Конашевич-Сагайдачний", спогади Видибайла Миколи про армію УНР в 1918, стаття про матеріальну допомогу українським інвалідам, посмертна згадка Гончаренка Миколи та інформація від редакції. Також, у журналі подається реклама, копії фото, малюнків, що супроводжують статті. 
Автори:
 Пасіка Петро  
Організація-видавник:
Видавництво "Червона Калина" 
Дата створення:
серпень 1932  
Місце створення:
 Жовква  
Ключові слова:
 Армія УНР, Бутович М., Видибайло Микола, вірш, Галичина, Голубець Микола, Гончаренко Микола, журнал, Закарпаття, Збруч (ріка), І. К., іконографія, Карпинець Іван, Конашевич-Сагайдачний Петро, Коструба Теофіл, Крим, Лепкий Лев, Літопис, "Літопис Червоної Калини", Львів, Мазепа Іван, Михайлик Михайло, Невестюк Ф., Німеччина, Пасіка Петро, Перфецький Леонід, реклама, Рудки, Софронів-Левицький В., спогади, стаття, Стечишин Степан, Терлецький Омелян, Трахтемирів, УГА, УНР, УСС, шпиталь, 8 Галицька бригада УГА 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
XV ст. н.е. — серпень 1932 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11737/
Архіви та колекції:
 Збірка С. БілоконяЛЧК1932 рік
Розділи:
 3.6.1. Літопис Червоної Калини
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар