Beta version 0.1

Журнал "Літопис Червоної Калини" Ч. 2 від лютого 1932 року

Зміст документа: 
У журналі подаються уривок із спогадів про бій під Крутами, спогади Шепель Зинаїди про отамана Шепеля Якова, уривок із спогадів Задоянного Василя про наддністрянці в Таращинському повіті від 1914, стаття І. К. "Сотник Дмитро Вітовський на Волині", спогади Михайлика Михайла про бій під Крутами, стаття С. Г. про УГА в Белзі в 1918-1919, уривок із спогадів Венгриновича С. за січень-лютий 1920, стаття І. К. про козацьку артилерію, стаття Р. С. "Окремий стрілецький Запорожський курінь в Галичині", подаються рецензії на першу Українську Енциклопедію. Також, у журналі подається реклама, копії фото, схем, малюнків, що супроводжують статті. 
Автори:
 Пасіка Петро  
Організація-видавник:
Видавництво "Червона Калина" 
Дата створення:
лютий 1932  
Місце створення:
 Жовква  
Ключові слова:
 Белз, Бутович М., Венгринович С., вірш, Вітовський Дмитро, Волинь, Галичина, журнал, Задояний Василь, І. К., Київ, козаки артилерія, Крути, Лепкий Лев, Літопис, "Літопис Червоної Калини", Львів, Михайлик Михайло, Пасіка Петро, Р. С., реклама, рецензія, С. Г., Софронів-Левицький В., спогади, стаття, Таращанський повіт, УГА, УНР, УСС, Шепель Зинаїда, Шепель Яків 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
XV ст. н.е. — лютий 1932 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11732/
Архіви та колекції:
 Збірка С. БілоконяЛЧК1932 рік
Розділи:
 3.6.1. Літопис Червоної Калини
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар