Beta version 0.1

Журнал "Літопис Червоної Калини" Ч. 1 від січня 1932 року

Зміст документа: 
У журналі подаються привітання із Новим роком, спогади Гарасиміва Юрка "Різдво Христове на Великій Україні в 1920", стаття І. К. про артилерію в Україні від XIV-XVII ст., стаття про генерала УСС Доброволю-Вітошинського Осипа, оповідь Купчинського Романа про Доброволю-Вітошинського Осипа, спогади Алиськевича Миколи про його поїздку в Петроград в квітні 1918 у справі обміну полонених, спогади Петріва Всеволода про зустрічі із полковником Юнаковим, уривок із щоденника Венгриновича Степана про Святий Вечір, спогади Кабарівського Богдана про діяльність Товариства Охорони воєнних Могил у Вадовичах, стаття Марака Володимира "Коротка історія Дев'ятого гарматного полку УГА" та подається інформація про стан видавництва літопису. Також, у журналі подається реклама, копії фото, карт, малюнків, що супроводжують статті. 
Автори:
 Пасіка Петро  
Організація-видавник:
Видавництво "Червона Калина" 
Дата створення:
січень 1932  
Місце створення:
 Жовква  
Ключові слова:
 Алиськевич Микола, артилерія, більшовики, Бутович М., Вадовичі, Венгринович Степан, вірш, Герасимів Юрко, денікінці, Доброволя-Вітошинський Осип, журнал, І. К., Кабарівський Богдан, Лепкий Лев, Літопис, "Літопис Червоної Калини", Львів, Марака Володимир, Пасіка Петро, Петрів Всеволод, Петроград, реклама, Софронів-Левицький В., спогади, стаття, УГА, УКТОДІ, УСС, Юнаків 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1394 — січень 1932 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11731/
Архіви та колекції:
 Збірка С. БілоконяЛЧК1932 рік
Розділи:
 3.6.1. Літопис Червоної Калини
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар