Beta version 0.1

Журнал "Літопис Червоної Калини" Ч. 11 від листопада 1931 року

Зміст документа: 
У журналі подаються стаття від редакції "Листопад - місяць "Червоної Калини", стаття Угрина-Безгрішного Миколи "Отаман УСС Михайло Галущинський", стаття Ключенка Олега про перехід часин армії УГА до ЧА в 1920, стаття Кучабського Василя "Зовнішньополітичне становище об'єднаних українських армій в липні-серпні 1919", оповідання Лантуха С. "На Ковбасі", стаття Середи Михайла про генералів Гандзюка і Сафроніва, список стрільців, що поховані на воєнному цвинтарі у Чорткові, стаття Г. Г. "Бій Одинадцятої бригади УГА під Черчем" в 1919, стаття Р. С. "Окремий стрілецький Запоріжський курінь". Також, у журналі подається реклама, копії фото, малюнків, що супроводжують статті. 
Автори:
 Пасіка Петро  
Організація-видавник:
Видавництво "Червона Калина" 
Дата створення:
листопад 1931  
Місце створення:
 Жовква  
Ключові слова:
 вірш, Г. Г., Гадзюк, Галущинський Михайло, журнал, Ключенко Олег, Козак Е., Кучабський Василь, Лантух С., Лепкий Лев, Літопис, "Літопис Червоної Калини", Львів, Пасіка Петро, Р. С., реклама, Сафронів, Середа Михайло, Скоропадський Павло, Софронів-Левицький В., спогади, стаття, УГА, Угрин-Безгрішний Микола, УНР, УСС, ЧА, Черч, Чортків 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1888 — 1932 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11729/
Архіви та колекції:
 Збірка С. БілоконяЛЧК1931 рік
Розділи:
 3.6.1. Літопис Червоної Калини
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар