Beta version 0.1

Журнал "Літопис Червоної Калини" Ч. 9 від вересня 1931 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірш Олеся О., спогади Матвійчукової Галі про діяльність шпиталю у Львові із 1916, спогади Онищука Дениса про Третю гарматну бригаду ЧУГА в 1920, стаття Місевича Костя "Бандурист Антін Мітяй", стаття Чайковського Андрія про формування УСС на Самбірщині в 1914, стаття Леонтовича В. про ріст попиту на українські книги в Харкові в 197-1918, спогади Брилинського Максима про 1918, спогади Кобилянського Л. про Лисенка М., рецензії на книги Юрченка Віталія, Кузьми Олекси, посмертні згадки Миколи Юнаківа, Борислава Яніва, Михалічка Омеляна, Сивака Романа, Кротківа Костя. Також, у журналі подається реклама, копії фото, малюнків, що супроводжують статті. 
Автори:
 Пасіка Петро  
Організація-видавник:
Видавництво "Червона Калина" 
Дата створення:
вересень 1931  
Місце створення:
 Жовква  
Ключові слова:
 Брилинський Максим, вірш, Гудима в., журнал, Кандиба Олександр Іванович - "Олександр Олесь", Кобилянський Л., Козак Е., Кроткін Кость, Кузьма Олекса, Леонтович В., Лепкий Лев, Лисенко М., Літопис, "Літопис Червоної Калини", Львів, Матвійчукова Галя, Михалічка Омелян, Місевич Кость, Мітяй Антін, Онищук Денис, Пасіка Петро, Перебийніс В., реклама, Самбірщина, Сивак Роман, Софронів-Левицький В., спогади, стаття, УГА, УСС, Харків, Чайковський Андрій, ЧУГА, Юнаків Микола, Юрченко Віталій, Янів Борислав, 3 гарматна бригада ЧУГА 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1873 — вересень 1931 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11727/
Архіви та колекції:
 Збірка С. БілоконяЛЧК1931 рік
Розділи:
 3.6.1. Літопис Червоної Калини
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар