Beta version 0.1

Журнал "Літопис Червоної Калини" Ч. 5 від травня 1931 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірш Олеся О., стаття Угрина-Безгрішного Миколи про хорунжу УСС Галечко Софію, рукописи Софії Галечко, подаються спогади про з'єднання ЗУНР та УНР 1919, спогади Сарматюка С. про "Соловки", статті про загальні збори та діяльність УКТОДІ у Львові, спогади Клима Т. про концерт "Нового Львівського театру" в Проскурові серпні 1919, вірш Олеся О., стаття Горбового М. про Гуцульську сотню УСС з 1916, стаття про військовий факультет Українського Народного університету в таборі Ланцут-Стрілково, рецензія А. Н. на "Щоденник" Чикаленка Євгена, посмертна згадка Охримовича Степана. Також, у журналі подається реклама, копії фото, малюнків, що супроводжують статті. 
Автори:
 Пасіка Петро  
Організація-видавник:
Видавництво "Червона Калина" 
Дата створення:
травень 1931  
Місце створення:
 Жовква  
Ключові слова:
 А. Н., вірш, Галечко Софія, Горбовий М., Гуцульська сотня УСС, Гуцульщина, журнал, ЗУНР, Кандиба Олександр Іванович - "Олександр Олесь", Клим Т., Козак Е., Ланцут-Стрінково, Лепкий Лев, Літопис, "Літопис Червоної Калини", Львів, Охримович Степан, Пасіка Петро, Проскурів, реклама, Сарматюк С., "Соловки", Софронів-Левицький В., спогади, стаття, театр, УГА, Угрин-Безгрішний Микола, УКТОДІ, УСС, Чикаленко Євген, щоденник 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
03.05.1891 — травень 1931 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11724/
Архіви та колекції:
 Збірка С. БілоконяЛЧК1931 рік
Розділи:
 3.6.1. Літопис Червоної Калини
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар