Beta version 0.1

Журнал "Літопис Червоної Калини" Ч. 4 від квітня 1931 року

Зміст документа: 
У журналі подаються уривок з поеми "Семен Палій", стаття Дорошенка В. про Чикаленка Євгена, стаття Корчинського М. про прочитаний щоденник Чикаленка Євгена, стаття Ключенка Олега "Генеральна булава УГА", стаття Матвійчукової Галі про шпиталь "Української самаритянської допомоги", стаття Горбая Василя "Останні дні Четвертої Золочівської бригади УГА" на кінець 1919-початок 1920, спогади Сарматюка С. про "Соловки", стаття Гнатишака Миколи "Паперові грошові знаки на українських землях" в ЗОУНР в 1919, стаття про військовий факультет Українського Народного університету в таборі Ланцут-Стрілково, стаття Тарнавського А. "Історія Четвертого Запорізького полку імені полковника Богуна" за 1919, посмертна згадка Мікоша Лева. Також, у журналі подається реклама, копії фото, малюнків, що супроводжують статті. 
Автори:
 Пасіка Петро  
Організація-видавник:
Видавництво "Червона Калина" 
Дата створення:
квітень 1931  
Місце створення:
 Жовква  
Ключові слова:
 більшовики, Богун Іван, вірш, Гнатишак Микола, Горбай Василь, Дорошенко В., журнал, Золочів, ЗОУНР, Ключенко Олег, Козак Е., Корчинський М., Ланцут-Стрілково табір, Лепкий Лев, Літопис, "Літопис Червоної Калини", Львів, Матвійчукова Галя, Матіїв-Мельник Микола, Мікош Лев, Палій Семен, Пасіка Петро, реклама, Сарматюк С., "Соловки", Софронів-Левицький В., спогади, стаття, Тарнавський А., УГА, УНР, УСС, Чикаленко Євген, шпиталь 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
ХІІІ ст. н.е. — квітень 1931 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11723/
Архіви та колекції:
 Збірка С. БілоконяЛЧК1931 рік
Розділи:
 3.6.1. Літопис Червоної Калини
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар