Beta version 0.1

Журнал "Літопис Червоної Калини" Ч. 1 від січня 1931 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірш Невестюка Ф., замітка що до третього року функціонування журналу, спогади Островерхи Михайла про тиф в УГА, стаття Вітенка Олександра "Волинські гроші", стаття Горбая Василя "Наступ на Кульпарків", стаття про Перший курінь Восьмої бригади УГА, подається стаття присвячена учасниці визвольного руху Бабенко Вірі, стаття Андрусяка Миколи про Восьмий полк Четвертої Золочівської бригади УГА в кінці 1919-початку 1920, уривок із спогадів Годованого Степана"Освітня справа в українських таборах для інтернованих в Дайч-Габлю", спогади Венгриновича Степана про військові дії УГА Городовичах в 1919, пісня "Батьківська земле", стаття Тарнавського А. "Історія Четвертого Запорізького полку імені полковника Богуна" від 1917. Також, у журналі подається реклама, копії фото, малюнків, що супроводжують статті. 
Автори:
 Пасіка Петро  
Організація-видавник:
Видавництво "Червона Калина" 
Дата створення:
січень 1931  
Місце створення:
 Жовква  
Ключові слова:
 Андрусяк Микола, Бабенко Віра, Богун, Васильків, Венгринович Степан, вірш, Вітенко Олександр, Волинь, Годований Степан, Горбай Василь, Городовичі, Дайч-Габлю, денікінці, Жмеринка, журнал, Збруч (ріка), Золочів, Київ, Козак Е., Козятин, Кульпарків, Лепкий Лев, Літопис, "Літопис Червоної Калини", Львів, Невестюк Ф., Островерха Михайло, Пасіка Петро, Перфецький Леонід, реклама, Софронів-Левицький В., спогади, стаття, Тарнавський А., тиф, УГА, УНР, УСС 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1899 — січень 1931 
Примітки:
один із аркушів погано відсканований 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11720/
Архіви та колекції:
 Збірка С. БілоконяЛЧК1931 рік
Розділи:
 3.6.1. Літопис Червоної Калини
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар