Beta version 0.1

Журнал "Літопис Червоної Калини" Ч. 12 від грудня 1938 року

Зміст документа: 
У журналі подаються стаття Творидло М. "Перші революційні проблиски на Карпатській Україні в 1918", стаття Стадника Івана про Українську робітничу сотню УГА при Чехословацькому залізничному полку в Пардубицях, стаття Лисака Степана "Емігрантська світлина" про побут УГА в Чехословаччині, спогади Назара Андрія про П'яту Сокальську бригаду УГА, спогади Бачинського Леоніда "Генерал-полковник Олекса Галкин", спогади Ганчарика Тимка про діяльність в УСС з 1915-1918, подається список поляглих членів УГА із села Будинина на Сокальщині, стаття Миговича П. про Першу бригаду червоних УСС в 1919, стаття Лемківського Івана "Летунство УГА", подаються "Воєнні усмішки", спогади Монджейовського Данила про залізничне депо УГА та подаються посмертні згадки Гриця Комаровського, Лева Пашковського. Також, у журналі подається реклама, копії фото, карти та малюнки, що супроводжують статті. 
Автори:
 Пасіка Петро  
Організація-видавник:
Видавництво "Червона Калина" 
Дата створення:
грудень 1938  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Бачинський Леонід, бібліографія, Будинина, Бутович М., вірш, Галкин Олекса, Ганчарик Тимко, журнал, Карпатська Україна, Комаровський Гриць, Лемківський Іван, Лисак Степан, Літопис, "Літопис Червоної Калини", Львів, Монджейовський Данило, Назар Андрій, Пардубиці, Пасіка Петро, Пашковський Лесь, реклама, Сокаль, спогади, Стадник Іван, стаття, Творидло М., Триндик Федь, УГА, Угорщина, Ужгород, УНР, УСС, Чехословаччина 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1888 — грудень 1938 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11697/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРКЛЧК1938 рік
Розділи:
 3.6.1. Літопис Червоної Калини
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар