Beta version 0.1

Журнал "Літопис Червоної Калини" Ч. 11 від листопада 1938 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірш Лебединського Миколи "Вершник", стаття Левицького Костя про дипломатичну діяльність ЗУНР в 1918-1923, подається рецензія на книгу "Пам'яті вождя УГА Мирона Тарнавського", стаття Сірка Володимира про наймолодших воїнів УГА від 1915, стаття Лемківського Івана "Летунство УГА", спогади Кривокульського Володимира про Листопадову революцію 1918, спогади про листопад 1918 у Чернівцях, замітка що до розстрілу більшовицького комісара Табукашвілі, спогади Мосори Михайла про листопад 1918 у Скольому, лист до редакції Тершаковця Гриня, стаття Миговича П. про Першу бригаду червоних УСС в 1919 та подаються посмертні списки членів УСС та УГА із Коломиї, подається звернення про потребу видання спогадів членів військових судів УГА 1918-1920. Також, у журналі подається реклама, копії фото та малюнки, що супроводжують статті. 
Автори:
 Пасіка Петро  
Організація-видавник:
Видавництво "Червона Калина" 
Дата створення:
листопад 1938  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 бібліографія, більшовики, Бутович М., вірш, Володимир, Галичина, дипломатія, журнал, ЗОУНР, ЗУНР, Коломия, Лебединський Микола, Левицький Кость, Лемківський Іван, Літопис, "Літопис Червоної Калини", Львів, Мигович П., Мосора Михайло, Пасіка Петро, поляки, реклама, Сірко Володимир, Сколе, спогади, стаття, Табукашвілі, Тарнавський Мирон, Тершаковець Гринь, УГА, УСС, Чернівці (місто) 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1914 — 1939 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11696/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРКЛЧК1938 рік
Розділи:
 3.6.1. Літопис Червоної Калини
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар