Beta version 0.1

Журнал "Літопис Червоної Калини" Ч. 9 від вересня 1938 року

Зміст документа: 
У журналі подаються стаття Паліїва Дмитра "Генерал Мирон Тарнавський", спогади Магаса Павла про похорон генерала Мирона Тарнавського, спогади Стецишина Степана про генерала Тарнавського, спогади Марітчака Теодора про взяття УГА Бережан в 1919, вірш Мошури Осипа "Стрілецький записник" та "Після Зеленосвяточних обходів", стаття Галайчука Б. про звільнення Криму від більшовиків у 1918, вірш Бабія О. "Рожі", спогади Левицького Івана про Український Галицький полк УГА в 1920,1922,1923, спогади Джуса Василя про польову сторожу при Сьомій Львівській бригаді УГА з грудня 1918, подається рецензія Заровича Івана до збірника "За державність" та подаються посмертні згадки Івана Пилипця, членів УГА із села Курдибанівки та Радчі. Також, у журналі подається реклама, копії фото та малюнки, що супроводжують статті. 
Автори:
 Пасіка Петро  
Організація-видавник:
Видавництво "Червона Калина" 
Дата створення:
вересень 1938  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Бабій О., Бережани, бібліографія, більшовики, Бутович М., вірш, Галайчук Б., Джус Василь, журнал, Зарович Іван, Крим, Курдибанівка, Левицький Іван, Літопис, "Літопис Червоної Калини", Львів, Магас Павло, Марітчак Теодор, Мошура Осип, Паліїв Дмитро, Пасіка Петро, Пилипець Іван, Радча, реклама, спогади, стаття, Стецишин Степан, Тарнавський Мирон, УГА, Українська Центральна Рада, УСС, Чортків, Чортківська офензива 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1864 — 1939 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11694/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРКЛЧК1938 рік
Розділи:
 3.6.1. Літопис Червоної Калини
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар