Beta version 0.1

Журнал "Літопис Червоної Калини" Ч. 6 від червня 1938 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірш Бабія О. "На Київських горах", спогади Марітчака Теодора про військові дії УГА в 1920, стаття Федорова Сергія про річницю взяття Азова козаками, подаються "Воєнні усмішки", спогади Совенка Василя про його зустріч із Симоном Петлюрою, спогади Божика Михайла про діяльність УГА в селі Ободівка, вірш Лебединського Миколи "Червоніє червень", стаття Миговича П. про Сьому Львівську бригаду на Великій Україні в 1919, спогади Левицького Івана про Український Галицький полк УГА в 1920,1922,1923, подається інформація про видання альбому УГА у двадцятиліття походу УГА на Київ. Також, у журналі подається реклама, копії фото та малюнки, що супроводжують статті. 
Автори:
 Пасіка Петро  
Організація-видавник:
Видавництво "Червона Калина" 
Дата створення:
червень 1938  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Азов, Бабій О., бібліографія, більшовики, Божик Михайло, Бутович М., вірш, Денінкін, журнал, Київ, Лебединський Микола, Левицький Іван, Літопис, "Літопис Червоної Калини", Львів, Марітчак Теодор, Мигович П., Ободівка, Пасіка Петро, Петлюра Симон Васильович, реклама, Совенко Василь, спогади, стаття, Триндик Федь, УГА, УСС, Федоров Сергій 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
18.06.1637 — червень 1938 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11692/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРКЛЧК1938 рік
Розділи:
 3.6.1. Літопис Червоної Калини
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар