Beta version 0.1

Журнал "Літопис Червоної Калини" Ч. 1 від січня 1938 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірш Лебединського Миколи "Крути", спогади Магаса Павла "Святвечір 1919 у Бориславі", спогади Юріїва Івана про Акт злуки 22.01.1922, подаються "Воєнні усмішки", стаття Іванця Івана "Українське батальне та історичне малярство", стаття Іванця Івана "Повстання центральних установ Українського Морського відомства в 1917", стаття Коструби Теофіла про могилу князя Романа Мстиславовича, спогади Гірняка Н. "Микулинецькі події в 1919", стаття Середи Михайла "Українська жінка у визвольній війні 1917-1920 про Люсю Гурську", спогади Гриневича Ярослава про події на Поділлі, рецензії Чорногора Богдана та Захаровича Івана та лист до редакції Веца Омеляна. Також, у журналі подається реклама, копії фото та малюнки, що супроводжують статті. 
Автори:
 Пасіка Петро  
Організація-видавник:
Видавництво "Червона Калина" 
Дата створення:
січень 1938  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 бібліографія, Борислав, Бутович М., Вец Омелян, вірш, Гірняк Н., Гриневич Ярослав, Гурська Люся, жінка, журнал, Захарович Іван, Іванець Іван, Косач Юрій, Коструба Теофіл, Крути, Лебединський Микола, Літопис, "Літопис Червоної Калини", Львів, Магас Павло, Микулин, Мстиславович Роман, Пасіка Петро, Поділля, реклама, рецензія, Самокиш М., Середа Михайло, спогади, стаття, Триндик Федь, УГА, Українське Морське відомство, УНР, УСС, Царичанка, Чорногор Богдан, Юріїв Іван 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1205 — січень 1938 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11687/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРКЛЧК1938 рік
Розділи:
 3.6.1. Літопис Червоної Калини
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар