Beta version 0.1

Журнал "Літопис Червоної Калини" Ч. 11 від листопада 1937 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірш Лебединського Миколи "На шлях янтарний з дубів лист паде", спогади Літинської В., спогади Миговича П. про Сьому бригаду УГА, стаття Стасишина Карла про спогади Миговича П. щодо Сьомої бригади УГА, стаття Франка Петра "Летунський відділ УГА", стаття "Листопадові дні 1918 у Бібрці", стаття Середи Михайла "Українська жінка у визвольних змаганнях 1917-1920 про Линкову Настю", стаття "Листопад 1918", спогади Шемлея Й. "Охоронна сотня мосту на Дністрі в Заліщиках в травні 1919". Також, у журналі подається реклама, карти, копії фото та малюнки, що супроводжують статті. 
Автори:
 Пасіка Петро  
Організація-видавник:
Видавництво "Червона Калина" 
Дата створення:
листопад 1937  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Бережани, бібліографія, Бібрка, Бутович М., вірш, Дністер (ріка), жінка, журнал, Заліщики, Лебединський Микола, летунський відділ УГА, Линкова Настя, Літинська В., Літопис, "Літопис Червоної Калини", Львів, Мигович П., Пасіка Петро, поляки, реклама, Середа Михайло, спогади, Стасишин Карл, стаття, УГА, УСС, Франко Петро, Шемлей Й. 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1687 — листопад 1937 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11685/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРКЛЧК1937 рік
Розділи:
 3.6.1. Літопис Червоної Калини
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар