Beta version 0.1

Журнал "Літопис Червоної Калини" Ч. 5 від травня 1937 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірш Невестюка Ф. "Партизани", стаття Середи Михайла за спогадами Козьми О. "Військова нарада в кабінеті генерального секретаря Порша 18.01.1918", стаття про чисельний склад УГА в 1919, спогади Миговича П. про Сьому бригаду УГА, подаються "Воєнні усмішки", стаття Камінського І. "Чортківський прорив у польській мемуаристиці і пісні", стаття Никифора Гірняка із матеріалами до історії легіону УСС та про листування Вітовського Дмитра, стаття Коковського Франца "Посол Т. Старух на травневому українському військовому з'їзді в Києві в 1917", стаття Думіна О. про спогади Круківського Е., рецензія Андрусяка Миколи на нарис Галайчука Богдана про Грузію, подаються документи УГА з квітня 1920. Також, у журналі подається реклама, копії фото та малюнки, що супроводжують статті. 
Автори:
 Пасіка Петро  
Організація-видавник:
Видавництво "Червона Калина" 
Дата створення:
травень 1937  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Андрусяк Микола, бібліографія, Бутович М., вірш, Вітовський Дмитро, Галайчук Богдан, Гірняк Никифор, Грузія, Думін О., журнал, ЗОУНР, Камінський І., Київ, Козьма О., Коковський Франц, Круківський Е., Літопис, "Літопис Червоної Калини", Львів, Мигович П., Невестюк Ф., Пасіка Петро, Петлюра Симон Васильович, поляки, Порш, реклама, Середа Михайло, спогади, Старух Т., стаття, Триндик Федь, УГА, УСС, Чортків 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1687 — травень 1937 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11680/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРКЛЧК1937 рік
Розділи:
 3.6.1. Літопис Червоної Калини
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар