Beta version 0.1

Журнал "Літопис Червоної Калини" Ч. 4 від квітня 1937 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірш Лебединського Миколи "Весняний вітер чую", стаття Гакстена "Фрагмент із Чортківської офензиви", спогад Молещія Івана "Моя виправа на Закарпаття", стаття Лотоцького Антіна про Пресову квартиру УСС, подаються "Воєнні усмішки", подається один із бойових наказів на березень 1919, стаття Марітчака Теодора "Отець Волощук про Чортківську офензиву", стаття Никифора Гірняка із матеріалами до історії легіону УСС та про листування Вітовського Дмитра, стаття Стирні Ф. про заснування хору імені М. Лисенка, рецензія на збірку "За державність". Також, у журналі подається реклама, копії фото та малюнки, що супроводжують статті. 
Автори:
 Пасіка Петро  
Організація-видавник:
Видавництво "Червона Калина" 
Дата створення:
квітень 1937  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 бібліографія, Бутович М., вірш, Вітовський Дмитро, Волощук, Гакстен, Гірняк Никифор, журнал, Закарпаття, Лебединський Микола, Літопис, "Літопис Червоної Калини", Лотоцький Антін, Львів, Марітчак Теодор, Молещій Іван, Пасіка Петро, реклама, спогади, стаття, Стирня Ф., Триндик Федь, УГА, УСС, хор, Чортків, Чортківська офензива 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1687 — квітень 1937 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11679/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРКЛЧК1937 рік
Розділи:
 3.6.1. Літопис Червоної Калини
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар