Beta version 0.1

Журнал "Літопис Червоної Калини" Ч. 10 від жовтеня 1936 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірш Миколи Матіїва-Мельника "Горить вогнями виноград", спогади Ярослава Гриневича про діяльність УГА в 1919-1920, стаття Боршака Ілька про Французьку інтервенцію в Одесі 1914-1923, спогади Марка Грабовецького про діяльність в УСС, вірш Невестюка Ф. "О де ви«", записи із щоденника Всеволода Петріва "Житомирська юнацька військова школа УНР у 1918", спогади Барабаша Івана про військові дії у 1918-1919, заява із Відня Курмановича Віктора, рецензія Богдана Чорногора на повість Олеся Бабія "Дві сестри", оповідання Дудка Федіра про Анну Ярославну та подається посмертна згадка Гриця Куріци. Також, у журналі подається реклама, копії фото та малюнки, що супроводжують статті. 
Автори:
 Пасіка Петро  
Організація-видавник:
Видавництво "Червона Калина" 
Дата створення:
жовтень 1936  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Анна Ярославна, Бабій Олесь, Барабаш Іван, бібліографія, Боршак Ілько, Відень, вірш, Грабовецький Марко, Гриневич Ярослав, Дудко Федір, Житомир, журнал, Куріца Гриць, Курманович Віктор, Літопис, "Літопис Червоної Калини", Львів, Матіїв-Мельник Микола, Невестюк Ф., Одеса, Пасіка Петро, Петрів Всеволод, реклама, спогади, стаття, УГА, УНР, УСС, Франція, Чорногор Богдан, юнацька військова школа УНР 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
15.04.1887 — жовтень 1936 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11672/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРКЛЧК1936 рік
Розділи:
 3.6.1. Літопис Червоної Калини
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар