Beta version 0.1

Журнал "Літопис Червоної Калини" Ч. 5 від травня 1936 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірш Невестюка Ф. "Стрільці"та "Вершник", стаття Жука Андрія про Симона Петлюру, стаття Зіневича Н. про бої більшовиків та армії УНР в Києві в 1918, стаття "45-ліття Тарасівців", стаття Скидана М. "Шлях Першого Галицького корпусу УГА в поході на Київ", записи із щоденника підхорунжого Марітчака Теодора, стаття Шрамченка Святослава "Міноносець російського флоту "Україна", записи із щоденника Всеволода Петріва "Житомирська юнацька військова школа УНР у 1918", спогади Німиловича Осипа про останні дні Третього полку Першої бригади УСС в 1920 та подаються посмертні згадки Миколи Німиловича та Антіна Вариводи. Також, у журналі подається реклама, копії фото та малюнки, що супроводжують статті. 
Автори:
 Пасіка Петро  
Організація-видавник:
Видавництво "Червона Калина" 
Дата створення:
травень 1936  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 бібліографія, більшовики, Варивода Антін, вірш, Житомир, Жук Андрій, журнал, Зіневич Н., Київ, Літопис, "Літопис Червоної Калини", Львів, Марітчак Теодор, Невестюк Ф., Німилович Микола, Німилович Осип, Пасіка Петро, Петлюра Симон Васильович, Петрів Всеволод, реклама, РУП, Скидан М., спогади, стаття, УГА, УНР, УСС, флот, Шрамченко Святослав 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1879 — травень 1936 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11668/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРКЛЧК1936 рік
Розділи:
 3.6.1. Літопис Червоної Калини
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар