Beta version 0.1

Журнал "Літопис Червоної Калини" Ч. 3 від березня 1936 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірші Миколи Матіїва-Мельника "Михайлові Грушевському", стаття Петровича І. "Братання на фронті під Солькою на Буковині в 1917", вірш Невестюка Ф. "УСС", стаття Марітчака Теодора про останні дні Другого корпусу УГА, стаття Липи Юрія про Одесу "Галичани над морем", стаття Брилинського Максима "На маргінесі книги "Генерал Тарнавський", стаття Скидана М. "Шлях Першого Галицького корпусу УГА в поході на Київ", подається інформація про постійну виставку українських мистецьких творів у Львові, записи із щоденника підхорунжого Марітчака Теодора. Також, у журналі подається реклама, копії фото та малюнки, що супроводжують статті. 
Автори:
 Пасіка Петро  
Організація-видавник:
Видавництво "Червона Калина" 
Дата створення:
березень 1936  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 бібліографія, Бобиляк І., Брилинський Максим, Буковина, вірш, Галичина, Грушевський Михайло, журнал, Іванець Іван, Київ, Кременець, Липа Юрій, Літопис, "Літопис Червоної Калини", Львів, Марітчак Теодор, Матіїв-Мельник Микола, Одеса, Пасіка Петро, Петрович І., реклама, Скидан М., Солька, спогади, стаття, Тарнавський, УГА, УНР, УСС, Ходорів,  
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1914 — березень 1936 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11666/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРКЛЧК1936 рік
Розділи:
 3.6.1. Літопис Червоної Калини
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар