Beta version 0.1

Журнал "Літопис Червоної Калини" Ч. 11 від листопада 1935 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірш Курдидика Анатолія "Вперше", звернення до українців "Листопад - місяць Українських Інвалідів", стаття Коковського Ф. "Могила невідомого героя", спогад Семчука Луки про бій УГА за Велику та Малу Вишенку, стаття Горбовського М. про п'єси із життя стрільців УСС, стаття Січинського В. "Новоселиця над Самарою - Запорізьке місто", стаття із записів старшини УГА про боротьбу із більшовиками, подаються вказівки щодо видання пам'ятної книги УГА за 1918, стаття четаря УГА Лисовича Романа "Передлистопадові дні 1918 року у Стрию", стаття Пастущина В. "Український табір сиріт і старців в Святобожинцях 1917-1920", стаття Вислоцького Івана "16 місяців у рядах Київських Січових Стрільців у 1918-1919. Повстання проти гетьмана", подається згадка про смерть Чолача у Маневі та посмертна згадка Марківа Осипа. Також, у журналі подається реклама, копії фото та малюнки, що супроводжують статті. 
Автори:
 Пасіка Петро  
Організація-видавник:
Видавництво "Червона Калина" 
Дата створення:
листопад 1935  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 бібліографія, більшовики, Велика Вишенка, Вислоцький Іван, вірш, Горбовський М., журнал, Запорізька Січ, звернення, Коковський Франц, Курдидик Анатолій, Лисович Роман, Літопис, "Літопис Червоної Калини", Львів, Мала Вишенка, Манів, Марків Осип, Новоселиця, Пасіка Петро, Пастущин В., реклама, Самара, Святобожинці, Семчук Лука, Січинський В., спогади, стаття, Стрий, УГА, УСС, Чолач 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1650 — листопад 1935 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11662/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРКЛЧК1935 рік
Розділи:
 3.6.1. Літопис Червоної Калини
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар