Beta version 0.1

Журнал "Літопис Червоної Калини" Ч. 7-8 від липня-серпня 1935 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірш Курдидика Анатолія "Прорив", спогади Гриневича Ярослава про 14-ту бригаду УГА в Україні, стаття Паліїва Дмитра про зимовий похід УГА в 1919, спогади члена УСС за 07.-21.10.1914, подається витяг інформації із "Альманаху УСС", стаття Коструби Теофіла "Станіслав Морозовицький-Морозенко", подається огляд втрат Української Армії на Белзщині в таблицях протягом 1918-1919, стаття Федорова С. про запорізьке військо, стаття Вислоцького Івана "16 місяці у рядах Київських Січових Стрільців у 1918-1919", стаття Карпинця Івана "Історія восьмої Галицької бригади". Також, у журналі подається реклама, копії фото та малюнки, що супроводжують статті. 
Автори:
 Пасіка Петро  
Організація-видавник:
Видавництво "Червона Калина" 
Дата створення:
серпень 1935  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 "Альманах Українських Січових Стрільців", Белз, бібліографія, Вислоцький Іван, вірш, Гриневич Ярослав, журнал, Карпинець Іван, Київ, Коструба Теофіл, Курдидик Анатолій, Літопис, "Літопис Червоної Калини", Львів, Морозицький-Морозенко Станіслав, Паліїв Дмитро, Пасіка Петро, реклама, спогади, стаття, таблиця, УГА, УСС, Федоров С. 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
XV ст. — серпень 1935 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11659/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРКЛЧК1935 рік
Розділи:
 3.6.1. Літопис Червоної Калини
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар