Beta version 0.1

Журнал "Літопис Червоної Калини" Ч. 3 від березня 1935 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірш Курдидика Анатолія "Дівчина з червоним хрестом", стаття Думіна О. "Табір окремого загону УСС в Білій Церкві", стаття Іванця І. щодо стрілецьких карикатур, стаття Андрусяка Миколи " Думки Грушевського про потребу української армії", стаття Мелешка Ф. "Нестор Махно та його анархія", стаття Романківа Івана "Культурно-освітня праця УСС на Волині", уривок із спогадів Шрамченка Святослава "На Чорному морі в 1917-1919 роки", стаття Коструби Теофіла "Король Іван Собєський про козаків", стаття Коковського Франца про УГА в Тухлі, стаття Карпинця Івана "Історія восьмої Галицької бригади". Також, у журналі подається реклама, копії фото, схеми, карикатури та малюнки, що супроводжують статті. 
Автори:
 Пасіка Петро  
Організація-видавник:
Видавництво "Червона Калина" 
Дата створення:
березень 1935  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 анархія, Андрусяк Микола, бібліографія, Біла Церква, вірш, Волинь, Грушевський Михайло, Думін О., журнал, Іванець І, карикатура, Коковський Франц, Коструба Теофіл, Курдидик Анатолій, Курилас О., Літопис, "Літопис Червоної Калини", Львів, Махно Нестор, Мелешко Ф, Пасіка Петро, реклама, Романків Іван, Собєський Іван, спогади, стаття, УГА, УСС, УЧХ, флот, Чорне (море), Шрамченко Святослав 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1672 — березень 1935 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11655/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРКЛЧК1935 рік
Розділи:
 3.6.1. Літопис Червоної Калини
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар