Beta version 0.1

Журнал "Літопис Червоної Калини" Ч. 2 від лютого 1935 року

Зміст документа: 
У журналі подаються вірш Курдидика Анатолія "Сніг", фрагменти спогадів діяльності УГА із 1919-1920, стаття Іванця Івана про виставку пам'яток УСС, стаття Гантишака Миколи "Замітки до державних грошей України з 1917-1920", стаття Лисовича Романа "Ювілейна академія у 20-ту річницю вимаршу УСС зі Стрия на фронт", стаття Мелешка Ф. "Нестор Махно та його анархія", стаття Пастущина В. "Ще дещо про Вольфсберг", уривок спогадів Матіїва-Мельника Миколи за діяльність УГА в 1915. Також, у журналі подається реклама, копії фото та малюнки, що супроводжують статті. 
Автори:
 Пасіка Петро  
Організація-видавник:
Видавництво "Червона Калина" 
Дата створення:
лютий 1935  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Австрія, анархія, бібліографія, Буцманюк Ю., вірш, Вольфсберг, Гантишак Микола, Горук Сень, гроші, журнал, Іванець Іван, Київ, концентраційний табір, Курдидик Анатолій, Лисович Роман, Літопис, "Літопис Червоної Калини", Львів, Матіїв-Мельник Микола, Махно Нестор, Мелешко Ф., Островерха Михайло, Пасіка Петро, Пастущин В, реклама, спогади, стаття, Стрий, УГА, УСС 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1914 — лютий 1935 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11654/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРКЛЧК1935 рік
Розділи:
 3.6.1. Літопис Червоної Калини
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар