Beta version 0.1

Журнал "Літопис Червоної Калини" Ч. 1 від січня 1934 року

Зміст документа: 
У журналі подаються 2 вірші Невестюка Ф, звернення видавництва до читачів, спогади Шелестинського Івана "Як підростете, то пригадаєте їм", стаття Коструби Теофіла "Іван Богун, полковник Вінницький", спогади з 1919 Лисака Остапа "На Віденських бульварах", спогади Михайлика М. "Українське село в часи національної революції", стаття Островерха Михайла "Соняшний фрагмент", стаття Лоського Ігоря "З українського самостійницького руху на початку ХІХ ст.", спогади П. В. "Останній рейд з Кишинева", спогади Горліс-Горського Юрія "Холодний Яр говорить". Також у журналі подається реклама, копії фото та малюнки, що супроводжують статті. 
Автори:
 Пасіка Петро  
Організація-видавник:
Видавництво "Червона Калина" 
Дата створення:
січень 1934  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 бібліографія, Богун Іван, Відень, вірш, гімназія, журнал, Літопис, "Літопис Червоної Калини", Львів, Пасіка Петро, Прага, реклама, спогади, стаття, Стрий, УГА, УСС, Хмельницький Богдан 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1649 — січень 1934 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11641/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРКЛЧК1934 рік
Розділи:
 3.6.1. Літопис Червоної Калини
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар