Beta version 0.1

Журнал "Літопис Червоної Калини" Ч. 2 від лютого 1933 року

Зміст документа: 
У журналі подаються балада Курдика Анатолія "Три їздці", вірш Півня Олександра "До кубанців-емігрантів", стаття Дубицького І. "Чар Мазепи", стаття Федорова Сергія "Кубанське Військо у світовій та визвольній війні", продовження спогадів Юрія Горліс-Горського "Рік в Холодному Яру", стаття Кедрина І. "Бої у Львові у офіційному польському висвітленні", стаття Омеляна Терлецького "Берестейський мир і українці-полонені у (немає варіантів) таборі", стаття Карпинця Івана " Історія восьмої Галицької бригади", бібліографія до української визвольної війни 1914-1921. Також, у журналі подається реклама, копії фото та карт що супроводжують статті. 
Автори:
 Пасіка Петро  
Організація-видавник:
Видавництво "Червона Калина" 
Дата створення:
лютий 1933  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 бібліографія, вірш, Вітович Микола, Горліс-Горський Юрій, Дубицький І., журнал, Карпинець Іван, карта, Кедрин І., козаки, Кубань, Курдик Анатолій, Літопис, "Літопис Червоної Калини", Львів, Мазепа Іван, Пасіка Петро, Півень Олександр, реклама, спогади, стаття, Терлецький Омелян, УГА, Федоров Сергій, фото, Холодний Яр 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1826 — лютий 1933 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11631/
Архіви та колекції:
 НБ ЛНУ ім. І. ФранкаРСРКЛЧК1933 рік
Розділи:
 3.6.1. Літопис Червоної Калини
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар