Beta version 0.1

Сообщение тов. Воронину о проверке информации об Вашкив В., Добуш А. и Эдельман К.

Зміст документа: 
Повідомлення тов. Вороніну про перевірку інформації про Вашківа В, Добуш А. та Едельмана К. У документі подається коротка біографія, йдеться про захоплення та злочини інкриміновані ворогам народу та подається вказівка що до розшуку матеріалів на даних осіб. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
НКГБ УССР 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Вашків Василь, Воронин, Довбуш Антоніна, Едельман Казимир, Львів, НКВД, НКВД УССР, НКГБ, НКГБ УССР, повідомлення, Сілець, УССР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1881 — 19.10.1945 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11549/
Архіви та колекції:
 АУСБУ (Львів)Спр. П-11282Т.1.
Розділи:
 Розстрільні списки в’язнів львівських тюрем 1941 року, 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар