Beta version 0.1

Збірник оповідань, віршів та спогадів членів ОУН "За волю нації. Частина четверта" від 1949 року

Зміст документа: 
У збірнику містяться спогади про діяльність в УПА поручника УПА "Великана", вірш "Повстанці, повстанці ідуть" Александра, спогади "Доктора" за час німецької окупації із 1943-1944, твір Пе6релесного М, "Вірка", спогади "Ігоря" про діяльність в УПА, уривок із спогадів "Вадима" про діяльність на СУЗ, твір "Богдана" - "Ворог знищений", вірш Волоша-Василенка Петра та заповіді підпільної газети. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Друкарня ОУН ім. Я. Київського - "ОУН" 
Дата створення:
1949  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 "Александр", "Богдан" "Вадим", "Великан", видання, "Вірка", Волош-Василенко Петро, "Доктор", збірник, "Ігор", Київський, Міхновський, ОУН, Перелесний, СУЗ, УПА, Шухевич Роман - "Тарас Чупринка" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  виданння та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1912 — 1949 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11522/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 14.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар