Beta version 0.1

Słowo Polskie Nr. 16/17 z 25.04.1943

Зміст документа: 
Газета "Слово польське" № 16/17 від 25.04.1943 року. У газеті одається стаття про поляків та їх роль у війні, подається молитва, стаття про перспективи післявоєнного облаштування Польщі, військові та політичні відомості (про стан справ на фронтах, про німецьку та радянську діяльність що до поляків, про емігрантський уряд у Лондоні тощо), подаються відомості про стан справ в Польщі (німецько-українські терористичні акції щодо поляків, про стан справу Варшаві та Львові), подається стаття про іспанську політику Гітлера та Муссоліні та про роль українців на польській землі. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
газета "Слово польське" 
Дата створення:
25.04.1943  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Варшава, газета "Слово польське", Гітлер, Іспанія, Лондон, Львів, Муссоліні, українці 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  переіодичні видання 
Мова документа:
  Польська; 
Крайні дати:
1939 — 25.04.1943 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11489/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 13.T.5
Розділи:
 7.1.3. Преса ІІ РП
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар