Beta version 0.1

К вопросам нашей политпропагандистской работы в среднеукраинской среде. (переклад з української).

Зміст документа: 
До питань нашої політпропагандивної роботи в українському середовищі. Махов. До сучасного духовного і політичного положення СУЗ; Про деякі методологічні недоліки політпропагандивної роботи; Про деякі проблемні недоліки політпропагадивної роботи. 
Автори:
 Махов  
Організація-видавник:
КДБ 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 ЗУЗ, інструкції, "Лицем до Сходу", МГБ, московсько-більшовицький окупант, ОУН, П'ємонт, Польща, СССР, СУЗ, УГВР, Україна, український народ 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
V ст. до н. е. — 1944 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11412/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 10.
Розділи:
 4.2.6.2. Інструктивні матеріали Головного осередку пропаганди, 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар