Beta version 0.1

Видання про Призначення України

Зміст документа: 
Документ містить вступ, чотири частини, зміст та шість схем. У вступі дається коротка характеристика усій праці, перша частина присвячена огляду політичної ситуації в країнах Європи та визначенню в цих умовах ролі України. Друга частина присвячена розгяляду геополітичної ситуації Українських земель від існування Трипільської культури до 1918р. Третя частина прясвячена питанню української раси, як із історичної та психологічної так і з біологічної точок зору. Четверта частина присвячена ідеям та думкам української еліти та українським націоналістам від ХІХ ст. до 1932р. 
Автори:
 Липа Юрій  
Організація-видавник:
ОУН 
Дата створення:
1938  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 видання, Грушевський, Донцов, Київ, Костомаров, Липа Юрій, ОУН, Петлюра Симон Васильович, СВУ, Томашівський, тоталітаризм, Трипільська культура, УССД, Яворницький 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
10 тис. до н.е. — 1938 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11298/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 12.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар