Beta version 0.1

Брошура в 300-літні роковини козацької революції під проводом Богдана Хмельницького

Зміст документа: 
У документі йдеться про причини, підготовку, перебіг та бойові дії (битви при Корсуні, Пилявцях, Жовтих водах, облога Львова тощо) повстання Хмельницького Богдана 1648. Також йде мова про утворення Гетьманської держави, військові дії під Збаражем та Зборовом, укладення Зборівського договору із Річчю Посполитою 1649р. Окрім цього, мова йде про устрій козацької держави, Переяславський договір із Москвою 1954р, його причини та значення. Також подається список наближених до Богдана Хмельницького людей після його смерті. 
Автори:
 Літописець  
Організація-видавник:
ОУН 
Дата створення:
1948  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Богун Іван, брошура, Зборівський договір, Літописець, Львів, Москва, ОУН, Переяславський договір, революція, Річ Посполита, Хмельницький Богдан 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1638 — 1948 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11290/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 12.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар