Beta version 0.1

Інформаційне повідомлення УКДБ УРСР по Житомирській області до Житомирського обкому КПУ від 31.05.1990 р. "Об обстановке в самодеятельных формированиях негативной направленности"

Зміст документа: 
Інформація про діяльність демократичних організацій, установчий з`їзд Української республіканської партії (УРП) 11 травня 1990 року; у додатку є список активних членів Української гельсінської спілки та УРП 
Автори:
 Коваленко Ж. Я.  
Організація-видавник:
УКДБ 
Дата створення:
31.05.1990  
Місце створення:
 Житомир  
Ключові слова:
 акція, Громадянський фронт, Громадянськийфронт, Житомир, Коваленко Ж.Я., Коваленко Ж.Я., Колосовський В.Є., КолосовськийВ.Є., КПУ, Овсієнко В.В., Овсієнко В.В., УКДБ, Українська гельсінська спілка, Українська республіканська партія, Українськареспубліканськапартія,  
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1925 — 31.05.1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11280/
Архіви та колекції:
 АУСБУ (Житомир)Ф. 8.Спр. 1392.0
Розділи:
 Збірка документів до історії Народного Руху, 6.1. Рух за відновлення Церкви (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар