Beta version 0.1

Спецповідомлення УКДБ по Львівській області до Львівського обкому КПУ від 18.10.1989 р. "О факте реставрации сооружения с националистической символикой на территории Пустомытовского района Львовской области".

Зміст документа: 
Інформація стосується початку реставрації стели з національною символікою у с. Рудно місцевими жителями за ініціативи Народного руху України за перебудову 
Автори:
 Малик С. І.  
Організація-видавник:
УКДБ 
Дата створення:
18.10.1989  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 КПУ, Львівська область, Малик С.І., Малик С.І., Народний рух України за перебудову, Погребняк Я.П., Пустомитівський район, Пустомитівськийрайон, реставрація, Рудно, стела, Тризуб, УКДБ,  
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
01.11.1941 — 18.10.1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11270/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 71.Спр. 833.0
Розділи:
 Збірка документів до історії Народного Руху, 6.2. Національно-культурні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар