Beta version 0.1

Інформаційне повідомлення УКДБ по Львівській області до Львівського обкому КПУ від 16.10.1989 р. про погрози народним депутатам від демократичних сил з боку т.з. “Бойової групи червоних беретів”

Зміст документа: 
Інформація стосується анонімного листа із погрозами фізичної розправи декільком депутатам СРСР та лідерам Української гельсінської спілки, який надійшов 13 жовтня 1989 року на адресу УКДБ; у додатку є копія листа 
Автори:
 Малик С. І.  
Організація-видавник:
УКДБ 
Дата створення:
16.10.1989  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Бойова група червоних беретів, Бойовагрупачервонихберетів, депутат, КПУ, лист, Львів, УКДБ, Українська гельсінська спілка,  
Спосіб відтворення:
  машинопис рукопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
11.10.1989 — 16.10.1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11269/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 71.Спр. 833.0
Розділи:
 Збірка документів до історії Народного Руху, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар