Beta version 0.1

Інформаційне повідомлення УКДБ по Львівській області до Львівського обкому КПУ від 20.09.1989 р. "Об учредительном съезде Народного движения Украины"

Зміст документа: 
Інформація у формі звіту з установчих зборів Народного Руху України за перебудову 8-10 вересня 1989 року у Києві; у додатку є опис представництв, звернення "До всіх не українців в Україні", " До народу Української Радянської Соціалістичної Республіки", "До українців, що живуть в Союзі поза межами Української РСР" 
Автори:
 Малик С. І.  
Організація-видавник:
УКДБ 
Дата створення:
20.09.1989  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Горинь М., іноземні ЗМІ, іноземні ЗМІ, Київ, КПУ, Львів, Народний рух України за перебудову, незалежність, Погребняк Я.П., Попович М., Попович М., УКДБ, Українська гельсінська спілка, установчий з’їзд, установчий з’їзд, Чорновіл В.,  
Спосіб відтворення:
  машинопис друк 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; Українська; 
Крайні дати:
08.09.1989 — 20.09.1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11267/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 71.Спр. 833.0
Розділи:
 Збірка документів до історії Народного Руху, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар