Beta version 0.1

Доповідна записка УКДБ по Львівській області до Львівського обкому КПУ від 06.03.1989 р. "О новых тактических ухищрениях украинских националистов"

Зміст документа: 
Інформація від представників УКДБ про методи ,які використовують громадські організації, зокрема самвидав, поширення листівок, виступи активістів на молебнях та мітингах 
Автори:
 Малик С. І.  
Організація-видавник:
УКДБ 
Дата створення:
06.03.1989  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Горинь Б., Горинь Б., Горинь М., КПУ, Львів, мітинг, Погребняк Я.П., самвидав, УКДБ, Українська гельсінська спілка, Український вісник, уніатська церква, уніатська церква, Чорновіл В.,  
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1918 — 16.04.1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/11259/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 71.Спр. 833.0
Розділи:
 Збірка документів до історії Народного Руху, 6.1. Рух за відновлення Церкви (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар